تبلیغات

تعبیر خواب نغناع - عرق نعناع در خواب چه مفهومی دارد؟

با تعبیر خواب نعناع (نعنا)، تعبیر خواب عرق نعناع و تعبیر خواب شربت نعناع همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره باشید.

تعبیر خواب برگ نعناع - تعبیر خواب ابن سیرین نعناع - تعبیر خواب چیدن نعنا - تعبیر دیدن نعناع خشک در خواب - تعبیر خواب گیاه نعناع

گیاه نعناع از گیاهانی است که تمامی خواص پونه را داشته و تنها از لحاظ ظاهری با آن متفاوت است. معبرین اسلامی دیدن نعناع در خواب را نشانه غم می‌دانند.

تعبیر خواب نعناع

جاحظ می‌گوید: 

تعبیر خواب نعناع، غم و اندوه می‌باشد.اگر در خواب ببینی در زمین و ملک تو نعناع درآمده است، تعبیرش این است که گرفتار غم و اندوهی خواهی شد.اگر ببینی نعناع را از زمین کندی و دور انداختی از غم و اندوه خلاص می‌شوی.

آنلی بیتون می‌گوید:

دیدن نعناع در خواب، نشانه یافتن سرگرمی‌ها و انجام دادن کارهایی دلپذیر است.دیدن نعناع سبز در مزارع، علامت شرکت کردن در داستانی عاشقانه است.

تعبیر خواب عرق نعناع

منوچهر مطیعی تهرانی: عرق گیاهان (نعناع) عموماً در خواب‌های ما خوب هستند.

تعبیر خواب شربت نعناع

آنلی بیتون:

نوشیدن شربت نعناع در خواب، علامت آن است که از دیدار فرد جالب توجهی لذت خواهید برد. اگر دختری چنین خوابی ببیند، نشانه آن است که به سمت تفریحات گمراه کننده کشیده خواهد شد.اگر خواب ببینید که شربت نعناع می‌نوشید، بیانگر آن است که باید در انجام کارهایتان دقت کنید.

منابع:

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

تعبیرستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار