تبلیغات

دستگیری عامل پخش فیلم تجاوز گروهی در فیس بوک (عکس)

دستگیری عامل پخش فیلم تجاوز گروهی در فیس بوک

به گزارش ایران ناز کاربران فیس بوک مدتی پیش شاهد پخش لایو و زنده تجاوز جنسی گروهی به یک دختر 15 ساله توسط چندین پسر بودند! ماجرا ازین قرار است که یک پسر 14 ساله به صورت زنده فیلمی از تجاوز جنسی به یک دختر 15 ساله را در فیس بوکش منتشر کرد

خانواده این دختر که از سرنوشت او خبر نداشتند بعد از مشاهده اسکرین شاتی از فیلم تجاوز گروهی به دخترشان به پلیس مراجعه کردند تا دختر آنها را بیابد!نوجوانی که تجاوز دسته جمعی را به طور زنده پخش کرد شناسایی و بازداشت شد .

پلیس شیکاگو از بازداشت نوجوانی ۱۴ ساله که تجاوز دسته جمعی به یک دختر ۱۵ ساله را به طور زنده در فیس بوک پخش کرده بود، خبر داد.

پلیس شیکاگو اعلام کرد یک نوجوان ۱۴ ساله به اتهام شرکت در تجاوز دسته جمعی و پخش زنده این تجاوز در شبکه اجتماعی بازداشت و تفهیم اتهام شده است.این حادثه اواسط ماه مارس اتفاق افتاد. مادر قربانی ضمن ارائه شکایت به پلیس شیکاگو و با اعلام اینکه دختر ۱۵ ساله اش ناپدید شده، تصویری اسکرین شات از پخش آنلاین تجاوز به دخترش را به پلیس نشان داد. کارآگاهان یک روز بعد موفق به یافتن این دختر و تحویل او به والدینش گردیدند.

در مجموع شش مرد به این دختر ۱۵ ساله تجاوز کرده بودند. علاوه بر این ۴۰ کاربر اینترنت به صورت زنده این تجاوز را تماشا کردند اما در زمان وقوع جرم از سوی این کاربران هیچ تماسی با پلیس گرفته نشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار