تبلیغات

تعبیر خواب ماش - ماش پخته در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن ماش و دیگر حبوبات در صورت قرار گیری در محوریت خواب نشانه غم و اندوه برای بیننده خواب است. با تعبیر خواب ماش همراه مجله ستاره باشید.

تعبیر خواب ماش – تعبیر خواب ماش پخته – تعبیر خواب حبوبات – تعبیر خواب نخود – تعبیر خواب لوبیا – تعبیر خواب لپه – تعبیر خواب پلوماش
تعبیر خواب ماش چیست؟

ماش بمانند دیگر حبوبات بیانگر و نشان دهنده غم و اندوه برای بیننده خواب است. برای رجوع به تعابیر خواب این نوع مواد غذایی (حبوبات) و استفاده از آن‌ها برای تفسیر خواب باید دقت کرد که آن‌ها می‌بایست در محوریت خواب قرار گرفته باشند و به طور ملموس در خواب مشاهده و حس گردند. اگر این گونه بود می‌توان از تعابیر خواب معبرین اسلامی و کهن مانند ابن سیرین و جابر مغربی استفاده و مفهوم رؤیا را دریافت.

جابر مغربی می‌گوید: تعبیر خواب خوردن ماش غم و اندوه می‌باشد و فرقی بین تر و خشک یا خام و پخته آن وجود ندارد، ولی اگر چیزی نخورده‌ای، هیچ غم و اندوهی نیز وجود ندارد.

یوسف نبی علیه السلام گوید: دیدن ماش برنج و نخود و حبوبات دیگر ملال بود.

تعبیر خواب ماش پخته و ماش خام

ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی ماش پخته می‌خوری، تعبیرش این است که مقداری مال و اموال اندک به دست می‌آوری. اگر ببینی ماش خام می‌خوری، دچار غم و اندوه می‌شوی.

منابع:

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

تعبیرستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار