تبلیغات

سخنران جنجالی روحانی درباره زندگی خصوصی مردم

سخنران جنجالی روحانی درباره زندگی خصوصی مردم

حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان در رابطه با حقوق شهروندی سخنانی را ایراد کرد که به مذاق اصول گرایان و تندروها خوش نیامد.

حسن روحانی در این سخرانی بیان کرد که من قول داده بودم که منشور شهروندی را به مردم ارائه دهم که آنها با حقوق شهروندی خود که حق مسلم شان است آشنا شوند و دستگاه اجرایی را برای اجرای ان ملزم کنم.

حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان خاطر نشان کرد: میخواهم مردم را نسبت به حقوق شهروندی اگاه کنم. اول اینکه مردم باید حق خودشان را به خوبی بشناسند.

وقتی بازپرس از زندگی خصوصی مردم سوال میکند باید محکم به بازپرس پاسخ دهند که این جزو زندگی شخصی و خصوصی من هست و حق سوال پرسیدن نداری.

حسن روحانی افزودند: مگر امام در سال ۶۱ در آن وضعیت امنیتی شدید نگفت که اگر ماموری برای دستگیری یک فردی که به عنوان اقدام مسلحانه وارد خانه ای شد و بعد دید که به اشتباه رفته ولی دید که در آن خانه وسایل شراب و قمار انجاست و بعد گفت خب الحمدالله حالاکه به آن پرونده نرسیدیم ولی یک پرونده دیگری را پیدا کرده ایم.

 امام در آن حکم گفته اگر ببینی در آن منزل بساط قمار و شراب و مواد مخدر است اگر بیایی بیرون و خبر منزل او را بدهی مجازات خواهی شد. ما حق نداریم در زندگی خصوصی مردم دخالت کنیم.

سخنران جنجالی روحانی درباره زندگی خصوصی مردم

دانلود این ویدئو 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار