تبلیغات

تعبیر خواب حرف ظ

با تعبیر خواب کلماتی که با حرف ظ مانند (ظرف، ظرف شستن، ظرف شکستن) آغاز می‌گردند همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره باشید.

تعبیر خواب ظرف – تعبیر خواب ظرف شستن – تعبیر خواب امام صادق – تعبیر خواب ابن سیرین
تعبیر خواب حرف ظ

عبدالله بن مسلم می‌گوید: گه گاهی در مجلس ابن سیرین حاضر می‌شدم و بعد از برخاستن از مجلس او به مجلس اباضیه ها می‌رفتم [اباضیه، گروهی گمراه از خوارج بودند که رئیس آنان عبدالله بن اباض نام داشت] و با آنان نشست و برخاست می‌کردم. شبی در خواب دیدم که همراه با عده ای جنازه‌ی پیامبر صلی الله علیه و آله با دوش خود حمل می‌کردم. پیش ابن سیرین آمده، خواب را برایش تعریف نمودم. ابن سیرین گفت: چرا با قومی نشست و برخاست می‌کنی که می‌خواهند آنچه را پیامبر صلی الله علیه و آله آورده است، دفن نمایند.

در این خواب نیز دو نشانه وجود دارد: اول، جنازه‌ی پیامبر صلی الله علیه و آله و دوم، حمل آن بر دوش و تصمیم برای دفن آن. در تعبیر نشانه‌ی اول، ابن سیرین جنازه‌ی پیامبر صلی الله علیه و آله را به راه وروش حقی که آن حضرت آورده است، و نشانه‌ی دوم را به دفن واز بین بردن آن راه وروش قیاس نموده است.

با تعبیر خواب کلماتی که با حرف ظ آغاز می‌گردند همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره باشید.

خواب شما در مورد کدام موضوع بوده است؟


تهیه شده: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار