تبلیغات

تجاوز گروهی به دختر ۱۵ ساله + عکس

تجاوز گروهی به دختر ۱۵ ساله + عکس

یک نوجوان ۱۴ ساله اهل شیکاکو با همکاری دوستانش به یک دختر ۱۵ ساله تجاوز کرده بود که این تجاوز وحشیانه با پخش زنده از فیس بوک همراه بود . این کلیپ دحشتناک تجاوز گروهی را خیلی از کاربران در فیس بوک مشاهده کردند .

مجله مراحم : در پی این عمل وحشیانه پلیس شیکاگو از بازداشت و دستگیری نوجوان ۱۴ ساله که تجاوز دسته جمعی به یک دختر ۱۵ ساله را به طور زنده در فیس بوک پخش کرده بود، خبر داد.

تجاوز گروهی به دختر 15 ساله

پخش زنده تجاوز گروهی به دختر ۱۵ ساله توسط نوجوان ۱۴ ساله

پلیس شیکاگو اعلام کرد یک نوجوان ۱۴ ساله به اتهام شرکت و هراهی در تجاوز دسته جمعی و پخش زنده این تجاوز وحشیانه در شبکه اجتماعی فیس بوک دستگیر شده است.

این اتفاق اواسط ماه مارس اتفاق افتاد.

مادر قربانی تجاوز گروهی ضمن شکایت به پلیس شیکاگو و با گفتن اینکه دختر ۱۵ ساله اش ناپدید شده، عکسی اسکرین شات از پخش آنلاین تجاوز به دخترش را به پلیس نشان داد که باعث ناراحتی و تاسف آنان شد .

در پی این خبر کارآگاهان شیکاکو یک روز بعد موفق به پیدا کردن محل اختفای این دختر شدند و وی را تحویل والدینش دادند.

در این تجاوز گروهی مجموعا شش مرد به این دختر ۱۵ ساله تجاوز کرده بودند که این نوجودان ۱۴ ساله اقدام به پخش این کلیپ در شبمه اجتماعی فیس بوک کرده بود که پلیس وی را دستگیر کرد.

علاوه بر این ۴۰ کاربر در اینترنت به صورت زنده . آنلاین این تجاوز را تماشا و مشاهده کردند اما در زمان وقوع جرم و کار وحشیانه از سوی این کاربران هیچ تماسی با پلیس گرفته نشد و هیچ اقدامی برای نجات این دختر انجام نشد .

دستگیری نوجوان ۱۴ ساله که تجاوز گروهی را زنده پخش کرد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار