تبلیغات

ماجرای سقوط فریبا از بالکن خانه پسری در تهران

ماجرای سقوط فریبا از بالکن خانه پسری در تهران

به گزارش ایران ناز پرتاب یک زن از طبقه 5 یک ساختمان منجر به مرگ او شد تحقیقات پلیس برای پیدا شدن علت سقوط زن از این ارتفا در حالیکه در منزل دوست پسر خواهرش به سر میبرد راز این مرگ دردناک را برملا کرد

  زن جوان معتادي به طرز مرموزي از طبقه پنجم ساختمان مسکوني پسر مورد علاقه خواهرش سقوط کرد و جان باخت. ماجرا ازین قرار بود که شامگاه 10 فروردين امسال قاضي منافي‌آذر، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران با تماس تلفني مأموران کلانتري 140 باغ فيض از مرگ مشکوک زن جواني با خبر و همراه کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي راهي محل شد.

بررسي‌ها نشان داد لحظاتي قبل زن 28 ساله‌اي به نام فريبا از طبقه پنجم يک ساختمان مسکوني به طرز مرموزي به پايين سقوط کرده و پس از انتقال به بيمارستان جان باخته است. همچنين مشخص شد پيکر نيمه جان فريبا را خواهرش و مرد جواني به نام شهرام که زن فوت شده از آپارتمان او به پايين سقوط کرده به بيمارستان منتقل کرده‌اند.

در حالي که تحقيقات درباره اين حادثه ادامه داشت، تيم جنايي دريافتند شهرام در بيمارستان با يکي از مأموران کلانتري 140 باغ فيض درگير شده و بيني مأمور را به شدت زخمي کرده است.

مأمور پليس گفت: لحظاتي قبل شهرام به سراغم آمد و از من آب خواست. وقتي به او گفتم آب ندارم با سر ضربه‌اي به بيني‌ام زد که متوجه شدم او مشروب خورده است.

شهرام در بازجويي‌ها گفت: مدتي است که با خواهر فريبا دوست هستم و روز گذشته با دوست فريبا که مرد جواني بود، در پارک درگير شدم و او با چاقو چند ضربه به من زد. ضربه‌ها عميق نبود و براي همين به بيمارستان نرفتم و داخل خانه خودم را مداوا کردم. ساعتي قبل فريبا و خواهرش به خانه من آمدند. من و خواهر فريبا در حال حرف زدن بوديم که فريبا در بالکن را باز کرد.

وقتي فهميدم او قصد خودکشي دارد بلافاصله با دستم او را گرفتم، اما فريبا خودش را به پايين آويزان کرد. از او خواستم تحمل کند تا او را نجات دهم، اما او دست مرا رها و به پايين سقوط کرد.

وي درباره درگيري با مأمور پليس گفت: من حال خوشي نداشتم و وقتي مأمور به من آب نداد، تعادلم را از دست دادم و ضربه‌اي به بيني او زدم.

يکي از همسايه‌ها هم درباره اين حادثه گفت: لحظه حادثه صداي شهرام را شنيدم که به زن جوان مي‌گفت به خاطر بچه‌ات اين کار را نکن.

همچنين پدر فريبا نيز گفت: دخترم مدتي قبل با پسري به نام ستار آشنا شد. او دخترم را به مواد مخدر گل معتاد کرد و از آن روز به بعد دخترم مشکل روحي و رواني پيدا کرد. تحقيقات درباره اين حادثه ادامه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار