تبلیغات

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 – 2017

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 – 2017

تصاویر بازیگران و ستاره هاي خارجی در اینستاگرام را میتوانید در آلبوم زیر مشاهده نمایید که از میان پرطرفدارترین تصویر ها گلچین شده اند. 

هری استایلز روی جلد مجله رولینگ استون اگر هنوز این خبر را نشنیده اید باید به عرضتان برسانیم که هری دوباره ارتباط اش با تیلور سوییفت را از سر گرفته هست، هرچند برخی افراد هنوز این خبر را انکار میکنند.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«راک» که پروژه «فوتبالیست ها» را به اتمام رسانده و تنها یک هفته تا شروع پروژه بعدی اش وقت دارد از این روش برای استراحت و تمدد اعصاب بهره گیری میکند.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017ظاهرا «زک افرون» از زمان بازی در «گارد ساحلی» چنان دلباخته این موتورهای چهار چرخ ساحلی شده که دلش می‌خواهد داخل ساختمان هم حاضر نیست پیاده شود.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017باز هم «جولیا رابرتز» زیباترین زن سال شد! کاری به اینکه این گزینش درست بوده هست یا خیر نداریم، اما انصافا خانم رابرتز خیلی مفید مانده هست!

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«کریس پرت» با یک ژست اسپایدرمنی روی جلد مجله فیتنس آقایان.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«آماندا سیفرید» بالاخره در نخستین فرش قرمز پس از زایمانش، در مراسم جایزه دنیای کودکان همراه با همسرش «توماس سادوسکی» حضور پیدا کرد. او مانند بقیه مامان هاي هالیوودی خیلی زود تناسب اندام خود را بازیافته هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«جان لجند» همراه با دختر کوچولویش که به چشم برهم زدنی یک ساله شده هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«پریانکا چوپرا» در کنار «رابرت دنیرو» و «جین رزنتال» بنیانگذاران جشنواره فیلم «ترایبکا» و «ووپی گلدبرگ»، در شانزدهمین دوره برگزاری این جشنواره.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«وین دیزل» و بچه هایش؛ هرچند که برای پی بردن به این نسبت نیاز به هوش چندانی نیست و این موضوع از قیافه هایشان کاملا مشخص هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«اما رابرتز» در روز جهانی کتاب با نقل قولی از «ری بردبری» گفت «برخی جنایت ها از سوزاندن کتاب ها هم بدتر میباشند، یکی از انها نخواندن کتاب ها هست»؛ از این حرف ها که بگذریم، چقدر این رنگ موی اخیر به اِما آمده هست!

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

این تصویر «مت بامر» بر تصویر آن چه به نظر می‌رسد یک تصویر تبلیغاتی یا یک فوتوشوت ژورنالی نیست و در یک مراسم به طور کاملا اتفاقی گرفته شده هست، اما مفید جادوی جذابیت مت باز هم کار خودش را کرده هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«رایان رینولدز»که در فهرست صد چهره تأثیرگذار سال 2017 مجله تایم قرار گرفته از «هلن میرن» برای حرف هایي که در این مجله در مورد او زده بود تشکر کرد.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«جسیکا چستین» از جمله ستاره هایي هست که حضور فعالی در دفاع از حقوق زنان دارد و در تظاهرات ها و مناسبت هاي مختلفی که به این بهانه شکل می‌گیرند شرکت میکند و همین وی را به یک نفر دیگر از فهرست پنج نفره «ورایتی» اضافه کرده هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«متیو مک کانهی» و همسرش «کامیلا آلوز» در مراسم خیریه «مک، جک و مک کانهی» که از 2013 هر سال به نفع کودکان برگزار میشود و متیو یکی از بنیانگذاران آن هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«جنیفر لوپز» اگر وقت کند برای کسی به غیر از «الکس رودریگز» وقت بگذارد قطعا بچه هایش نخستین گزینش او خواهند بود؛ گرچه این جا فقط یک قل از دوقلوهایش را میبینید.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«سلنا گومز» در جشن عروسی «دیوید هنری» که زمانی نقش برادر بزرگتر وی را در سریال «جادوگران محله ویورلی» بازی می‌کرد.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«جیک جیلنهال» و جمعی از عوامل فیلم «هوندروس» در جشنواره فیلم ترایبکت؛ این فیلم بر زمینه زندگی «کریس هوندروس» عکاس معروفی که با تصویر هایي که از جنگ عراق رفت شهرتی جهانی پیدا کرد و در حین عکاسی از جنگ داخلی لیبی در سال 2011 کشته شد، ساخته شده هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«اوا لونگوریا» «ریکی مارتین».

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«لیدی گاگا» در تست گریمی که برای اجرا در کوچلا انجام داده بود؛ به جرآت میتوان گفت از نقاشی هاي روی صورتش که بگذریم این یکی از برترین آرایش هایي هست که او تا به حال داشته و رنگ مویش هم بینظیر شده هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«کاترین هیگل» این روزها به دلیل پخش فیلم جدیدش به نام «فراموش ناشدنی» مدام به برنامه هاي تلویزیونی گوناگون دعوت میشود و در اینستاگرام هم حسابی فعال هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«وایولا دیویس» که امسال ناگهان به چهره اي مطرح در دنیای هالیوود تبدیل شده هست، اضافه بر اینکه توانست راه خود را به فهرست 100 چهره تأثیر گذار تایم باز کند، عکسش هم روی جلد این ویژه نامه مجله تایم قرار گرفت.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

24. «کیت میدلتون» و «شاهزاده ویلیام» در ماراتون لندن مسئولیت آب رسانی به دونده ها را به عهده داشتند، اما گویا برخی از انها به اشتباه فکر کرده اند که ایشان قصد آب بازی دارند!

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«بیانسه» که برای بار دوم دارد مادر میشود احتمالا نیاز چندانی به خواندن کتاب «وای، بچه» که دوست و هم گروهی قدیمی اش «کلی رولاند» جزء نویسندگان آن هست نخواهد داشت.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«آریانا گرانده» هم کوچلا را در کنار عشقش «مک میلر»، ستاره موسیقی هیپ هاپ، گذراند.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«سارا جسیکا پارکر» در مراسم افتتاحیه نمایش موزیکال «چارلی و کارخانه شکلات سازی» همراه با همسر و فرزندانش حضور پیدا کرد

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«اشلی بنسون» حتی اگر به دنیای سینما و تلویزیون راه پیدا نمیکرد هم قطعا فشن بلاگر خیلی پیروز و معروفی می شد.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«لوسی هیل» در خیابان هاي نیویورک، شهری که به قول لوسی همۀ وقت} در آن کار جالبی برای انجام دادن میشود پیدا کرد و خوش گذراند.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«جیمی کینگ» تولد سی و هشت سالگی اش را در کنار خانواده اش جشن گرفت؛ دیدنی هست بدانید که جیمی از 14 تا 19 سالگی به هروئین اعتیاد داشته اما پیروز به ترک اعتیاد شده و توانسته به زندگی عادی بازگردد.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

دیگر چیز زیادی به شروع فصل هفتم از سریال «بازی تاج و تخت» نمانده و طرفداران چشم انتظار این سریال در تیر ماه خواهند توانست فصل اخیر آن را تماشا کنند، گرچه خبر بد این هست که این فصل بر خلاف فصل هاي قبل که ده قسمتی بودند فقط هفت قسمت خواهد داشت. تصویر هایي هم از فصل اخیر به تازگی منتشر شده اند که این تصویر «کیت هرینگتون» جزئی از آنهاست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«میسی ویلیامز» که در زمان آغاز این سریال دختر بچه اي بیش نبود، حالا دیگر جنگجوی ماهری شده و می‌تواند شانه به شانه برادرش بجنگد، گرچه اگر بتواند خودش را به او برساند!

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«نیکولای کاستر والدو» در زندگی عادی به اندازه «جیمی لنیستر» زیبا به نظر نمیرسد و نصف اکثر آن همۀ خوش تیپی را مدیون طراح لباس این آلبوم هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

شاید «کریستین نارن» پس از آن مرگ دلخراش که بخاطر آن نامزد دریافت گریه آورترین صحنه سال شده از سریال حذف شده باشد، اما «هودور» هنوز یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت هایي هست که این آلبوم داشته هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«سوفی ترنر» در حاشیه فستیوال کوچلا که هفته گذشت نیز همچنان تا حدود زیادی محوریت خود در عکس هاي اینستاگرامی ستاره ها را حفظ کرده بود.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«ناتالی امانوئل» که حالا دیگر خیلی مشهور تر از آن شده هست که وی را فقط به اسم «میساندی» بشناسند در حال برگزاری مراسم وداع با سگش که قرار هست برای مدتی وی را نبیند.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«کریستیانو رونالدو» در آستانه افتتاح فروش کلکسیون لباسهای جین CR7؛ وقتی خودش به این موضوع اشاره اي نکرده ما هم کاری به شکست تیمش در برابر بارسا نداریم.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«نیمار» خودش در بازی در برابر رئال مادرید حضور نداشت، اما این موضوع نتوانست مانع لذت بردن او از طعم شیرین پیروزی شود.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«کاکا» در جشن تولد شش سالگی دخترش ایزابلا.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«آراس بولوت اینملی» در کنار ستاره محبوب ترک «چتین تکیندر» که این روزها در سریال «Icerde» در کنار او ایفای تقش می‌کند.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«فاهریه اوجن» به قول خودش خواسته موهایش را مدل «جیمز دین» درست کند؛ ما که به او پیشنهاد می‌کنیم مدلهای موی «مریلین مونرو» و «آدری هپبورن» را تقلید کند.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«مصطفی ججلی» و مادرش در حال لذت بردن از یک روز تعطیل.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

«مورات دالکیلیچ» در کنار «کادیر دوئولو» و یک نفر دیگر که ما پیروز به شناسایی اش نشدیم

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«ابرو گوندش» و صحنه اي از کنسرت او در قبرس که گویا خیلی هم مفید برگزار شده هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«سرنای ساری کایا» و «اوزان گوون» که این روزها مشغول کار در پروژه مشترکی میباشند. از دیگر هنرپیشگان این سریال که «فی» نام دارد، «مهمت گونسور» و «براک توزون آتاچ» میباشند.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«سلمان خان» در پوستر فیلم جدیدش به نام «نور لامپ» که یک درام تاریخی جنگی به کارگردانی «کبیرخان» هست.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«شاهرخ خان» و یکی دیگر از آن سلفی هاي مخصوص به خودش.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«شاهد کاپور» در هاله اي از ابهام.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«هریتیک روشن» زیر این عکسش نوشته بود که نصف انجام هر کاری پیدا کردن آمادگی لازم برای انجام آن هست. باید دید که خود او دارد برای چه کاری آماده می‌شود!

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«کاریسما کاپور» یک تصویر خیلی شلوغ خانوادگی از خاندان کاپور را به اشتراک گذاشته بود که با کمی توجه میتوانید اضافه بر خودش «کارینا کاپور» و «سیف علی خان» را هم در آن پیدا کنید.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«وارون دهاوان» این روزها دارد نقش دو برادر دو قلوی کاملا متفاوت با یکدیگر را در فیلم «Judwaa2» بازی میکند. سوژه اي که انگار هیچ وقت قرار نیست در سینمای هند بیخیال آن شوند.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«لي جونگ شین» جلوی دوربین مجله اینستایل کره.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«جی چانگ ووک» در کنار جی چانگ ووک.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«یه سونگ» پوستر کنسرت انفرادی اش که 13 ماه می برگزار خواهد شد را به اشتراک گذاشت.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017«سوهیون» با این بلاهایی که سر خودش آورده هم پیروز نشده میزان بامزگی سگش را زیر سوال ببرد.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017گزینش «کیم سو هیون» بعنوان چهره تبلیغاتی برای هر برندی موفقیت به همراه خواهد داشت.

عکس های بازیگران و ستاره های خارجی 96 - 2017

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار