تبلیغات

اعتیاد دختر جوان به بلند کردن ناخن

اعتیاد دختر جوان به بلند کردن ناخن

علاقه فرد به هر چیز و هر کسی ممکن است پیش بیاید و این انکارناپذیر است.

ممکن است فردی به بلند کردن مو علاقه داشته باشد یا آرایش کردن ویا تفریح و گردش …

اما علاقه ی یک دختر به بلند کردن ناخن باعث تعجب و شگفتی همه در فضای مجازی شده است.

البته کار این دختر از علاقه گذشته و به این بلند کردن ناخن اعتیاد پیدا کرده است بطوری که ناخن کوتاه را نمی تواند تحمل کند و باید  بلند باشد.

همچنین ببینید: طراحی جدید ناخن به رنگ سال ۹۶ + تصاویر

اسم این دختر “سیمون تیلر” است که سه سال است اصلا ناخن‌هایش را کوتاه نکرده  و بلندی ناخن‌هایش به هشت سانت رسیده است. 

وی در طول مدت سه سال یک میلی متر نیز از ناخنش کوتاه نکرده است. با وجود اینکه ناخن‌های بلند باعث آزار و اذیتش میشود اما به دلیل علاقه‌اش به این کار هرگز تصمیم به کوتاه کردن آنها ندارد

بلند کردن ناخن

نگه داری از ناخن بلند

این دختر در مورد انگیزه کارش میگوید:اصلا قصد بلند کردن ناخن‌هایم رانداشتم و اما وقتی ناخن‌هایم شروع به بلند شدن کرد دیگر نتوانستم به آنها دست بزنم و دلم نیامد کوتاهشان کنم و الان سه سال است که به آنها دست نزدم .

همچنین ببینید: ناخن‌ها را چگونه تقویت کنیم که نشکند؟

این دختر میگوید فکر میکنم به این کار اعتیاد پیدا کردم و از وقتی آموزش مراقبت و زیبایی ناخن را یاد گرفتم احساس میکنم معتاد بلند کردن ناخن شده ام و ناخنگیر یکی از وحشتناکترین ابزار به نظرم میاید.

ناخن ۸ سانتی دختر

بلند کردن ناخن

ناخن‌های بلند

بیشتر اطرافیان به بلندی ناخن های دستم واکنش منفی دارند و حتی با حالت مسخره و دید بدی نسبت به ناخن های من نگاه میکنند تا جایی که گاهی دلم میخواهد از بلند کردن آنها منصرف شوم.

زحمت زیادی برای برای تمیز کردن و مراقبت از ناخن هایم صرف می کنم ، گاهی ۲ الی ۳ ساعت این کار طول می کشد اما هنوز پشیمان نیستم و همچنان این روند ادامه دهم.

بلند کردن ناخن

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار