تبلیغات

آمار جالب کاوه رضایی در استقلال

تیم فوتبال استقلال درحالی که نیمه نخست دیدار مقابل سپاهان را با شکست به رختکن رفته بود، در نیمه دوم با چهره‌ای کاملا تهاجمی به میدان آمد و حاصل بازی رو به جلو و تهاجمی‌اش را با دو گلی که جابر انصاری و فرشید باقری زدند گرفت و در نهایت این بازی سنگین و حساس را به سود خود خاتمه داد و در جایگاه دوم شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر قرار گرفت.

اولین گل این دیدار که با ضربه سر کوتاه قامت ترین بازیکن استقلال از داخل محوطه شش قدم سپاهان زده شد، حاصل سانتر تند و تیز و خوب کاوه رضایی به دهانه دروازه تیم سپاهان بود. همکاری کاوه رضایی و خسرو حیدری در جناح راست و در نهایت ارسال تند و تیز رضایی باعث شد تا جابر انصاری که اولین گل فصل تیم استقلال را هم با پاس کاوه رضایی زده بود، اینبار هم گل زنی کرده و پایه گذار پیروزی آبی پوشان باشد.
پاس گلی که کاوه رضایی به جابر انصاری داد در واقع نهمین پاس گل این بازیکن در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر بود. این پاس گل نه تنها منجر به این شد که کاوه رضایی با ۹ پاس گل بهترین پاسور در این مسابقات باشد، بلکه باعث شد تا یک برای اولین بار یک مهاجم، آن هم یک مهاجم نوک توانسته باشد بیشتر از آن که گلزنی کند، پاس گل بدهد.
دیدار آبی پوشان تهران و زرد پوشان اصفهان از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در آن دیدار استقلال مقابل میهمانش به برتری دو بر یک رسید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار