تبلیغات

حسادت ملانیا به دخترش ایوانکا

حسادت ملانیا به دخترش سوژه روزنامه دیلی میل شده است و در طی گزارشی به حسادت ملانیا به دخترش اوانکا پرداخته است.

گویا بحث اینکه چه کسی بانوی اول آمریکا است در کاخ سفید تنش کشیده شده است و همه مردم آمریکا ایوانکا دختر ترامپ را قدرت و بانوی اول آمریکا میدانند و این امر ملانیا همسر ترامپ عصبانی کرده است.

حسادت ملانیا به دخترش

رابطه ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور با دخترش ایوانکا که نقش زیادی در کاخ سفید دارد، چندان خوب نیست و عمدتا اعضای کاخ سفید بر این باورند که توجه زیاد ترامپ به دخترش موجب سردی روابط این مادر با دخترش شده است.

مجله مراحم؛ روزنامه دیلی میل در گزارشی نوشت: رابطه ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور با دخترش ایوانکا که نقش زیادی در کاخ سفید دارد، چندان خوب نیست و عمدتا اعضای کاخ سفید بر این باورند که توجه زیاد ترامپ به دخترش موجب سردی روابط این مادر با دخترش شده است.

همچنین ببینید: ملانیا ترامپ در مراسم شجاع‌ترین زن آمریکا

این روزنامه افزود: ترامپ روز به روز توجهش به ایوانکا بیشتر شده و نقش او در کاخ سفید پر رنگ می شود. برخی از منابع در کاخ سفید به روزنامه دیلی اطلاع داده اند که بر خلاف ادعاها مبنی بر رابطه خود مادر و دختر، باید گفت رابطه آنها به شدت سرد است.

در بسیاری از موارد به خاطر نبود ملانیا ترامپ در کاخ سفید، ایوانکا جای او را پر می کند.

همچنین ببینید: طلاق ترامپ ازهمسرش ملانیا !؟ +تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار