تبلیغات

اقدام کثیف مرد شیطان صفت با زن سرطانی داخل پراید +عکس

کد خبر: 141964تاریخ انتشار : ۱۵:۴۹:۰۸ - جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

www.dustaan.com اقدام کثیف مرد شیطان صفت با زن سرطانی داخل پراید +عکس

مهندس برقی که چندی پیش در پوشش مسافر کش زن سرطانی را سوار کرده و بدون توجه به التماس های او، وی را مورد ازار و اذیت قرار داده بود،…

مهندس برقی که چندی پیش در پوشش مسافر کش زن سرطانی را سوار کرده و بدون توجه به التماس های او، وی را مورد ازار و اذیت قرار داده بود، روز گذشته پای میز محاکمه ایستاد و ابراز ندامت کرد.

www.dustaan.com اقدام کثیف مرد شیطان صفت با زن سرطانی داخل پراید +عکس

اقدام کثیف مرد شیطان صفت با زن سرطانی داخل پراید +عکس

رکنا: مهندس برق که زن بیمار را به عنوان مسافر سوار پرایدش کرده و بدون توجه به التماس های این زن وی را آزار داده بود دیروز پای میز محاکمه ایستاد و ابراز پشیمانی کرد.

رسیدگی به این ماجرا از اواسط آبان ماه ۹۴ به دنبال شکایت یک زن ۲۸ساله به نام فرشته در دستور کار پلیس قرار گرفت. زن پریشان احوال به ماموران گفت:به بیماری سرطان مبتلا هستم. حالم خوب نبود که با همسرم تماس گرفتم. وقتی او گفت که نمی تواند محل کارش را ترک کند و به خانه بیاید تصمیم گرفتم به خانه مادرم بروم. به همین خاطر در خیابان یافت آباد منتظر تاکسی ایستادم.

وی ادامه داد: من سوار یک پراید سفید شدم. راننده جوان سر صحبت را باز کرد و من هم با او درد دل کردم اما در میان راه متوجه شدم به سمت بیراهه می رودبه او اعتراض کردم و او پراید را در گوشه ای خلوت متوقف کرد. می خواستم از ماشین پیاده شوم که دیدم درها قفل است. او به سویم حمله کرد و چون مقاومت مرا دید با مشت به صورتم کوبید. مرا کتک زد و بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد.پسر بی رحم مرا از ماشین به بیرون پرتاب کرد و رفت و تنها توانستم پلاک پراید او را به خاطر بسپارم.
به دنبال اطلاعاتی که زن جوان به پلیس داد پلاک خودرو تحت بررسی قرار گرفت و همان شب صاحب خودرو که پسر ۲۸ساله ای به نام فرامرز بود ردیابی و دستگیر شد. وی که مهندس برق است خود را بی گناه خواند و ادعا کرد در زمان وقوع جرم در تهران حضور نداشته اما وقتی با زن جوان روبه رو شد به جنایت سیاه اعتراف کرد.
فرامرز دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور دو قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.
در این جلسه زن جوان که از دیدن فرامرز هنوز شوکه بود و می لرزید گفت: این پسر بدون توجه به التماس های من و بدون توجه به اینکه به او گفته بودم از بیماری سرطان رنج می برم مرا آزار داد. این ماجرا تاثیر بدی در روحیه ام گذاشته و حتی جرات ندارم به تنهایی از خانه خارج شوم. شبها کابوس می بینم و مدتی است تحت درمان یک روان شناس هستم.
این زن که اشک می ریخت ادامه داد: قبل از این ماجرا زندگی خوبی داشتم و دغدغه زندگی ام مقابله با بیماری ام بود اما حالا با همسرم هم دچار اختلاف شده ام و زندگی ام در آستانه فروپاشی است.
سپس فرامرز پشت تریبون دفاع ایستاد و ابراز پشیمانی کرد. وی گفت: مهندس برق هستم اما چون کار مناسبی پیدا نکردم ظهرها با ماشین مسافرکشی می کردم. وقتی زن جوان را کنار خیابان دیدم که منتظر تاکسی ایستاده او را سوار ماشین کردم. سر صحبت را باز کردم و به او گفتم مجرد هستم. نمی دانم چطور شد که وسوسه آزار این زن به ذهنم رسید و در گوشه ای خلوت ماشین را متوقف کردم. قبول دارم این زن را کتک زدم ولی او را آزار ندادم ، و حالا می گویم شرمنده او هستم.
در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

http://www.dustaan.com/?p=141964

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

مطالب مرتبط

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار