تبلیغات

عاقبت زنان بعد از تجاوز داعش به آنها +عکس

عاقبت زنان بعد از تجاوز داعش به آنها و زنانی که مورد تجاوز داعش قرار گرفتند و اجساد پوسیده شده زنان که مورد تجاوز داعش قرار گرفتند.

کشف اجساد زنانی که مورد تجاوز داعش قرار گرفته اند.

عاقبت زنان بعد از تجاوز داعش

زنان بعد از تجاوز کشته شده و آنها را د زیر زمین انداخته و رها کرده اند و اجساد آنها پوسیده شده است

عاقبت زنان بعد از تجاوز داعش به آنها

عاقبت زنان بعد از تجاوز داعش به آنها

زنان قربانی تجاوز داعش

گوری مملو از اجساد در منطقه الشفای موصل به دست نیروهای عراقی کشف شده که نزدیک به ۶۰ جنازه در آن وجود داشت. وسایلی که در لابه لای این اجساد مشاهده شده خبر از این می دهد که بیشتر قربانیان  قبل از مرگشان به شغل وکالت مشغول بوده اند و باقی نیز از کارکنان دولتی محسوب می شدند اما اینکه چه شده آنها به دستان بی رحم این تروریستها افتاده اند و چرا اکثر آنها وکیل یا پرسنل دولتی بوده اند نکته ای است که هنوز به شکل یک معما باقی مانده است.

آثار جراحتهای عمیقی که روی بدن جنازه ها دیده می شود نشان از شکنجه های وحشتناکی بوده که قبل از مرگشان توسط داعش تجربه کردند و تعدادی کمی ازآنها نیز که مدت بیشتری از مرگشان گذشته  بود کاملا به اسکلت تبدیل شده بودند و چیزی جز چند استخوان و جمجمه از آنها باقی نمانده بود.نکته دیگری که از بررسی اجساد به دست آمده این بود که قربانیان پس از شکنجه با شلیک گلوله به قتل رسیده اند.

محل دقیق این حادثه یکی از خیابان های دور افتاده و متروکه الشفا واقع در موصل بوده والبته این اولین گور دسته جمعی نبوده که از داعشی ها در موصل کشف شده است.

جنایات داعش با تجاوز به زنان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار