تبلیغات

خلاصه قسمت یازدهم ماه عسل؛ داستان سامان و محمدرضا +فیلم و تصاویر

کد خبر: 149906تاریخ انتشار : ۲۰:۵۰:۵۰ - پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶

یازدهمین قسمت از برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی عزیز، به خانواده ای پرداخت که بعد از سال ها فهمیدند، فرزندشان جابه جا شده است!

www.dustaan.com خلاصه قسمت یازدهم ماه عسل؛ داستان سامان و محمدرضا +فیلم و تصاویر

خانم زارع و همسرش یک سر قصه امشب ماه عسل هستند. خانم زارع ابتدای روایتش گفت.

خانم زارع: یه مادر هیچ وقت فکر نمیکنه که بچه ش شکلش هست یا نیست…. اما شوهرم یک دفعه گفت چرا سامان شکل ما نیست؟! این سوْال همه چیز رو عوض کرد.

www.dustaan.com خلاصه قسمت یازدهم ماه عسل؛ داستان سامان و محمدرضا +فیلم و تصاویر

خانم زارع از شک به اینکه نکند فرزندشان ، پسر خودش نیست در ماه عسل گفت.

خانم زارع: وقتی ماه عسل سال گذشته را دیدم و خانواده امیدوار رو اینجا دیدم که بچه هایشان عوض شده شک هامون نسبت به اینکه نکنه سامان بچه ما نیست بیشتر شد.

خانم زارع از روزهایی به احسان علیخانی گفت که پاسخ DNA را گرفتند و…..

www.dustaan.com خلاصه قسمت یازدهم ماه عسل؛ داستان سامان و محمدرضا +فیلم و تصاویر

خانم زارع: وقتی فهمیدیم بچه ها جا به جا شدند بابام عین ابر بهار اشک میریخت من تا اون موقع اشک پدرمو ندیده بودم و توی این وقتا فقط همسرم به من دلداری میداد که من هیچ وقت به تو شک نمیکنم حتی یک در میلیون به تو شک ندارم….

پدر و مادر سامان از پیگیرى هاى خود بعد از اینکه متوجه میشوند سامان فرزند خودشان نمیباشد میگویند.

خانم زارع: اگه زمان برمیگشت هرگز این کارو نمیکردم و نمیذاشتم همسرم به شکش ادامه بده. من از همه مردم میخوام که هیچ وقت هیچ کس دست به این اقدام نزنه و شک نکنه

www.dustaan.com خلاصه قسمت یازدهم ماه عسل؛ داستان سامان و محمدرضا +فیلم و تصاویر

خانم سهیلی به این جمع اضافه میشود و از روزهای تلخ پس از فهمیدن جا به جا شدن بچه هایش به احسان علیخانی میگوید:

خانم سهیلی: وقتی فهمیدم راه میرفتم و بلند بلند میخندیدم و گریه میکردم. تا دو سه روز حال خوبی نداشتم و مدام اشک میریختم. همسرم گفت چرا ناراحتی از حالا به بعد ما پنج تا پسر داریم…

www.dustaan.com خلاصه قسمت یازدهم ماه عسل؛ داستان سامان و محمدرضا +فیلم و تصاویر

برنامه امشب ماه عسل با حضور دو خانواده روی آنتن رفت که ده سال قبل زمانی که فرزندانشان متولد شده بودند، این بچه ها در بیمارستان با یکدیگر عوض شدند .خانواده اول در ابتدای برنامه به این موضوع اشاره می کند که فرزندشان سامان از تمامی لحاظ با تمامی افراد خانواده و حتی با خود خانم و همسرش تفاوت داشت و پس از گذشت چند سال تصمیم گرفتند که آزمایش بدهند اما با آزمایش دادن مشخص شد که دی ان ان این بچه با این خانم و این آقا تفاوت دارد و سامان بچه آن ها نیست .

پس از طی شدن مراحل بسیاری که  تعدادی از آن ها قانونی بود این خانواده متوجه شدند که در روزی که فرزند آن ها متولد شده دو بچه دیگر نیز در آن روز به دنیا آمده و با جستجوهای بیشتر به دنبال آن خانواده رفتند که در یکی از خانواده ها فرزند خود را پیدا کردند.

پدر خانواده دوم که در شرایط بسیار ناگهانی و شوک آوری قرار گرفته بود تصمیم گیرد در یک میهمانی موضوع را برای بچه ها توضیح دهد اما بر اثر فشارهای بسیاری که در رویارویی با این اتفاق تحمل کرده بود فوت می کند.

این دو خانواده که مادرانشان در استودیو ماه عسل حضور داشتند در ادامه برنامه به این موضوع اشاره کردند که این گونه تصمیم گیری شده که هر دو خانواده بچه ای را که پیش از اطلاع از این اتفاق بزرگ می کرده را همچنان نزد خود نگه داری کنند البته رفت و آمد بین این دو خانواده وجود داشته باشد.

گزارش از بهاره کنجکاوفرد – خبرگزاری میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار