تبلیغات

عکس: انوع کاشی‌های سرویس بهداشتی

وب سایت زیبایی خانه: کاشی ها در انواع طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند و همین تنوع زیاد کار انتخاب طرح کاشی سرویس بهداشتی را برای اغلب افراد تا حدودی دشوار می کند؛ در ادامه تصاویری از انواع طرح کاشی برای سرویس بهداشتی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

یکی از انواع روش های ساده برای ایجاد تغییرات در سرویس بهداشتی کاشی کاری است؛ مهم ترین اصل در هنگام کاشی کاری سرویس بهداشتی توجه به مرتب چیدن کاشی ها و نصب درست آن ها است که در تمام طول نصب کاشی ها باید این امر رعایت شود.

مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی

طرح کاشی سرویس بهداشتی شیک و زیبا

کاشی ها در انواع سایز ها و طرح های مختلف موجود هستند بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب سایز کاشی سرویس بهداشتی و حمام به ابعاد آن ها توجه کنید. برای سرویس بهداشتی های کوچک از کاشی های کوچک و برای سرویس بهداشتی های بزرگ از کاشی های بزرگ استفاده می شود. اگر شما تمایل دارید از کاشی های بزرگ برای سرویس بهداشتی منزل خود استفاده کنید باید به استحکام دیوار و سقف و وزن کاشی توجه داشته باشید.


در برخی از سرویس بهداشتی ها برای خلق دیواری منحصر به فرد و شیک در سرویس بهداشتی از ترکیب کاشی های بزرگ و کوچک استفاده می شود.

مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلیمدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلیمدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلیمدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلیمدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلیمدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلیمدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلیمدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلیمدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی

علاوه بر سایز و طرح کاشی سرویس بهداشتی باید در هنگام انتخاب کاشی برای سرویس بهداشتی به جنس کاشی ها نیز توجه داشته باشید. جنس کاشی های سرویس بهداشتی باید به صورتی باشد که در برابر لغزش و سر خوردن کاشی مقاومت خوبی داشته باشد زیرا کاشی هایی که در برابر سر خوردن مقاومت ندارند خطرناک هستند.


توجه به رنگ کاشی یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد برای سرویس های بهداشتی با ابعاد کوچک بهتر است از کاشی های رنگ روشن استفاده کنید تا ابعاد سرویس بهداشتی بزرگ تر به نظر برسد. برای سرویس بهداشتی با ابعاد بزرگ می توانید از کاشی ها با رنگ های روشن و یا تیره استفاده کنید. در برخی از سرویس های بهداشتی برای متفاوت به نظر رسیدن دیوار ها از طرح کاشی ها با دو رنگ مختلف و متضاد استفاده می شود که این ترکیب رنگی می تواند باعث زیباتر به نظر رسیدن دکوراسیون سرویس بهداشتی شود.

مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلیمدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی مدل و طرح کاشی سرویس بهداشتی جدید و متفاوت, دکوراسیون داخلی  در این مطلب انواع طرح کاشی سرویس بهداشتی شیک و جدید را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها کاشی با طرح و رنگ زیبا و متفاوتی را برای سرویس بهداشتی منزل خود انتخاب کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار