تبلیغات

دوخت لباس بدون پارچه!

دوخت لباس بدون پارچه از مهیج ترین کارها بین طراحان لباس است که طرفداران زیادی دارد و میتوان گفت بارزترین نماد قدرت ایده پردازی در طراحان است

مطمئنا تا بحال واژه هایی مثل دوخت لباس بدون الگو، دوخت لباس بدون دکمه، دوخت لباس بدون استفاده از دست و ... را زیاد شنیده اید، که با شنیدن آنها تصویر لباس مجلسی زنانه و مانتو یا انواع لباس های دیگه در ذهنتان تداعی می شود. اما ما در این مقاله می خواهیم به دوخت لباس بدون نیاز به پارچه بپردازیم!دوخت لباس بدون نیاز به پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با پلاستیکوقتی فردی هنرمند باشد می تواند هرآنچه که از او خواسته شود را انجام دهد حتی کاری مثل دوخت لباس بدون پارچه. این هنر با یک ایده اولیه ساده برای استفاده از وسایل دور ریز داده شد و رفته رفته وسیع تر شد و در صحنه های فشن شو و نمایش لباس های معروف و بزرگ به اجرا درآمد. طراحان لباس با استفاده از این کار که به نوعی جنبه تبلیغاتی داشت، برند خود را اعتبار بخشیدند و توانایی خود را در عرضه لباس های خاص به اثبات رساندند.دوخت لباس بدون نیاز به پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با روزنامهانواع مختلفی از مواد و وسایل برای دوخت لباس بدون پارچه به کار می رود که پرکاربرد ترین آنها را برایتان نام می بریم: دوخت لباس با استفاده از پلاستیک، دوخت لباس با استفاده از پوست شکلات و خوراکی های مختلف و حتی درب نوشابه!  لباس کاغذی و لباس مقوایی، دوخت لباس با سنجاق و ابزار های ریز فلزی.دوخت لباس بدون پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از ظروف یک بار مصرف

دوخت لباس بدون پارچه!

دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از پوست شکلات و خوراکی ها

دوخت لباس بدون پارچه!

دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از کروات و دستمال

دوخت لباس بدون پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از وسایل دور ریختنی

دوخت لباس بدون پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از نی نوشابه

دوخت لباس بدون پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از سنجاق

دوخت لباس بدون پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از عکس های قدیمی و دستمال

دوخت لباس بدون پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از پاسور و روزنامه

دوخت لباس بدون پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از برش های نازک چوب و درب نوشابه

همچنین برخی افراد خوش ذوق درخواست دوخت لباس عروسیشان را با استفاده از گلهای طبیعی داده اند که گرچه عمر کوتاهی دارد اما بسیار باشکوه و به یاد ماندنی است.دوخت لباس بدون پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از گل طبیعی
خواننده معروف لیدی گاگا نیز که پوشیدن لباس های عجیب غریب معروف است، در یکی از کنسرتهای خود با لباسی از جنس گوشت گاو ظاهر شد!
البته او بارها مردم را با لباسهایش سوپرایز کرده بود اما اینبار تماشاچیان علاوه بر شگفت زدگی از پوشش او از اینکه او توانسته همچنین لباسی را بر تن خود تحمل کند به وجد آمده بودند.دوخت لباس بدون پارچه!
دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از گوشت گاو

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار