تبلیغات

تجاوز گروهی به دختر نوجوان در ملاعام +عکس

تجاوز گروهی به دختر نوجوان در ملاعام و ماجرای تجاوز دسته جمعی به دختر نوجوان در ملاعام را در زیر یخوانید.

تجاوز دسته جمعی به دختر نوجوان در ملاعام

اتفاق عجیب و غریبی که در پاکستان رخ داد!

یک دختر مورد تجاوز دوست پسرش در یکی از روستاهای پاکستان قرار میگیرد!

بعد از آشکار شدن این ماجرا ریش سفیدان روستا دور هم جم میشوند تا درباره مجازات خانواده آن پسر تصمیم بگیرند.

ریش سفیدان روستا در اقدامی عجیب و وحشتناک تصمیم میگیرند که خواهر نوجوان آن پسر در ملاعام مورد تجاوز گروهی قرار گرفته شود!

در نهایت خواهر نوجوان پسر متجاوز را به وسط روستا می آورند و مردان فامیل دختری که مورد تجاوز قرار گرفته بود به این دختر نوجوان به صورت گروهی تجاوز میکنند!

تجاوز گروهی به دختر نوجوان در ملاعام

تجاوز گروهی به دختر نوجوان در ملاعام

ماجرای تجاوز دسته جمعی به دختر نوجوان در ملاعام

به گزارش بی بی سی: دختر پاکستانی که برادرش به دختر جوان دیگری تجاوز کرده بود در حمله ای انتقام جویانه از سوی گروهی از مردان مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

ریش سفیدان یک روستا در پاکستان، برای مجازات فردی که به یک دختر نوجوان تجاوز کرده بود، دستور دادند که به خواهر نوجوان او در ملاء عام تجاوز گروهی شود.

به گزارش منابع محلی، اعضای خانواده های هر دو دختر در این تصمیم گیری دخیل بوده اند و در پی آن، خواهر فرد متجاوز در حضور والدین خود و سایر اعضای دهکده مورد تجاوز قرار گرفته است.  تجاوز گروهی به دختر نوجوان در ملاعام

با این حال، مادران هر دو دختری که مورد تجاوز قرار گرفته اند، بعدا با حضور در پاسگاه پلیس به طرح شکایت علیه عاملان دو جنایت پرداخته اند.

محل این دو واقعه، روستای مظفرآباد در نزدیکی شهر مولتان در جنوب ایالت پنجاب بوده است.

آزمایش های پزشکی، وقوع تجاوز به هر دو دختر را مورد تایید قرار داده است.

تجاوز گروهی به دختر ۱۶ ساله در پاکستان

یک افسر پلیس به بخش اردوی بی بی سی گفت نخستین دختری که مورد تجاوز قرار گرفته ۱۲ الی ۱۴ ساله بوده و دختری که در انتقام از این واقعه قربانی تجاوز شده ۱۶ یا ۱۷ سال داشته است.

این افسر خبر داد که به دنبال شکایت مادران، ۲۵ نفر دستگیر شده اند.

وی در عین حال افزود که عامل تجاوز اول، که تجاوز دوم در انتقام از آن صورت گرفته، متواری است. تجاوز گروهی به دختر نوجوان در ملاعام

تجاوز گروهی به دختر پاکستانی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار