تبلیغات

توپخانه‌ی برانکو!

پرسپولیس برانکو، در این فصل بیشتر از همیشه به یک تیم کامل شباهت دارد.

شایان مصلح و بشار رسن، سه شنبه با پنالتی‌هایی که گرفتند به لیست بازیکنان تاثیرگذار روی گل‌های پرسپولیس پیوستند. لیستی که حالا به 11 نفر رسیده و بیشتر بازیکنانی که این فصل برای پرسپولیس به میدان رفته‌اند، توانسته‌اند روی گل‌های این تیم تاثیرگذار باشند.
پرسپولیس برانکو این فصل 3 گل در سوپرجام، 11 گل در لیگ برتر و 5 گل در لیگ قهرمانان آسیا زده است. 19 گل در 8 بازی، که آمار بسیار خوبی برای آن‌ها محسوب می‌شود. پرسپولیسی‌ها فقط در یکی از این 8 بازی نتوانسته‌اند بیشتر از یک گل به حریف‌شان بزنند اما نکته مهم، تنوع بازیکنان تاثیرگذار روی گل‌های این تیم است.
11 بازیکن یعنی به اندازه یک تیم کامل، این فصل روی گل‌های تیم برانکو تاثیر مستقیم داشته‌اند. علی علیپور، محسن مسلمان، سیامک نعمتی و فرشاد احمدزاده، در بازی سوپرجام برای پرسپولیس گل زدند یا گل ساختند. هفته اول وحید امیری و شجاع خلیل‌زاده به این جمع اضافه شدند. هفته دوم و مقابل تراکتورسازی، منشا و کامیابی‌نیا گلزنان پرسپولیس بودند. هفته چهارم مهدی طارمی برای پرسپولیس گل زد و دیشب، مصلح و رسن هر کدام با گرفتن یک پنالتی توانستند تیم‌شان را به گل برسانند.
شاید طارمی همزمان برای آقای گلی لیگ برتر و لیگ قهرمانان مبارزه کند و مسلمان، گل‌سازترین بازیکن لیگ برتر باشد اما برانکو، یک تیم کامل برای گلزنی در هر مسابقه و هر جامی در اختیار دارد. تیمی که همه بازیکنان تهاجمی آن، می‌توانند نتیجه بازی را به نفع تیم خودی عوض کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار