تبلیغات

دستگیری اعضای باند ۱۲ نفری شرکت های هرمی در پرند

ساعت 24- فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری اعضای باند ۱۲ نفری شرکت های هرمی در شهر پرند خبر داد.

به گزارش صبحانه، سرهنگ فرامرز عبداله زاده پاشاکی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مأموران کلانتری ۱۸ پرند با فعالیت های اطلاعاتی و کسب گزارش های مردمی مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی که در زمینه بازاریابی شبکه ای غیرمجاز فعالیت می کند، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران محل دقیق فعالیت شرکت هرمی را در شهر جدید پرند شناسایی و پس از تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضائی وارد مخفیگاه شده و تعداد۱۲نفر اعضای باند گلدکوئیست را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم: مأموران پلیس در بازرسی از محل موفق به کشف بسته های آموزشی، کیس، مانیتور، کتابچه و جزوه های آموزشی در خصوص فعالیت اعضای باندهای شرکت های هرمی شدند.

پاشاکی اضافه کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول کرده و در ادامه اذعان داشتند برای عضوگیری و اعتمادسازی عضوها، کار خود را قانونی جلوه می دادند، که با هوشیاری پلیس شناسایی و پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار