تبلیغات

10 ایده جدید و بی نظیر برای آرایش صورت

برای آرایش صورت لازم نیست تمام محصولات آرایشی را در اختیار داشته باشید تنها به کمی خلاقیت نیاز دارید،مثل استفاده از سایه چشم به عنوان خط چشم

اکثر دختران دارای یک مجموعه از محصولات زیبایی هستند که همه آنها ضروری است. اما در خودآرایی می توان از روش های جدید و غیر منتظره نیز استفاده کرد.

ستاره مجموعه ای از ایده های هوشمندانه را برای کمک به کشف قدرت کامل آرایش صورت انتخاب کرده و به شما ارائه می دهد.

1- استفاده از رژ لب به عنوان کانسیلر
عکس استفاده از رژ لب به عنوان کانسیلر

هنگامی که کانسیلر (کرم پوشش دهنده) شما نمی تواند سیاهی زیر چشم را برطرف کند، رژ لب به کمک آرایش صورت شما می آید. می توانید با استفاده از قلم مو رژلب را دور چشم خود بزنید تا به عنوان پوشاننده نواحی تیره عمل کند، بهتر است رژ لب مورد استفاده دارای کرم نرم کننده یا مرطوب کننده باشد.

2- مرطوب کردن مو ها با بالم لب
عکس مرطوب کردن مو ها با بالم لب

آیا موهای شما خشک و خشن شده است؟ اگر روغن یا اسپری مخصوص برای مرطوب کردن آن در دست ندارید، می توانید از مرطوب کننده لب استفاده کنید. اما مواظب باشید که به مقدار زیاد از آن روی موها استفاده نکنید.

3- از بالم لب به عنوان ژل ابرو استفاده کنید
عکس بالم لب به عنوان ژل ابرو

اگر دوست دارید ابروها خود را مرتب و زیبا کنید، اما یک ژل خاص و براق در دست ندارید، نگران نباشید.در این آرایش صورت به راحتی می توانید بالم لب (مرطوب کننده لب) را با برس مخصوص روی ابروهای خود بزنید و از زیبایی آنها لذت ببرید.

4- سایه چشم به عنوان خط چشم
عکس سایه چشم به عنوان خط چشم

شما مجبور نیستید یک خط چشم رنگی یا مداد رنگی بخرید تا آرایش صورت خود را جذابتر کنید: یک سایه چشم ساده کافی است. دستورالعمل های زیر را دقیق انجام دهید:

سایه مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را به حالت پودر درآورید.با استفاده از قطره چکان، مقدار کمی از پرایمر صورت یا چشم را روی سایه چشم پودر شده بریزید.با استفاده از یک برس تمیز، سایه چشم و پرایمر را به خوبی هم بزنید. (می توانید قبل از ریخات پرایمر پودر سایه را با چند قطره آب مخلوط کنید)برای قدرت ماندگاری بیشتر این خط چشم می توانید مقدار بیشتری پرایمر در آن برزید و درب ان را به خوبی ببندید و در محل خنک قرار دهید.

نکته: به تاریخ انقضای سایه چشم خود توجه داشته باشید و از سایه چشم منقضی استفاده نکنید.

5- استفاده از سایه چشم به عنوان لاک ناخن
عکس استفاده از سایه چشم به عنوان لاک ناخن

اگر از استفاده سایه چشم خود در آرایش صورت خسته شده اید می توانید آن را به لاک ناخن تبدیل کنید. تنها کافی است آن را با یک برق ناخن مخلوط کرده و به خوبی هم بزنید.

6- استفاده از ریمل مژه و ابرو به عنوان خط چشم
عکس  استفاده از ریمل مژه و ابرو به عنوان خط چشمعکس  استفاده از ریمل مژه و ابرو به عنوان خط چشم

برخی از دختران می توانند آرایش صورت زرق و برق داری را فقط با استفاده از مو ریمل مژه و ابرو ایجاد کنند. تنها کافی است با یک قلمو که سر آن مورد تاییدتان است روی فرچه ریمل بکشید و از آن به عنوان خط چشم استفاده کنید.

7- رژگونه را به جای سایه چشم بزنید
عکس رژگونه  به جای سایه چشم

در آرایش صورت می توانید از رژگونه به عنوان سایه چشم استفاده کنید و یا تنها برای اضافه کردن یک درخشش خاص به آرایش چشم روی آن یک لایه نازک رژگونه بزنید.

8- استفاده از پوشش دهده چشم برروی بینی
عکس استفاده از پوشش دهده چشم برروی بینی

برای اینکه بعد از آرایش صورت، بینی شما در طول روز بی عیب و نقص باشد، از پرایمری که معمولا بر روی پلک هایتان استفاده کنید روی آن بزنید.

9- استفاده از رژ لب به جای رژگونه
عکس استفاده از رژ لب به جای رژگونه

اگر فراموش کرده اید رژگونه خود را در کیف آرایشاتان بگذارید، لازم نیست ناراحت باشید زیرا به راحتی می توانید از رژلب به جای آن استفاده کنید. برای این نوع آرایش صورت بهتر است با رژ لب یک خط روی قسمتی از صورت که همیشه روی آن رژگونه می زدید بکشید، سپس با قلمو مخصوص و یا سر انگشت آن را محو کنید.

10- استفاده از سایه چشم به عنوان رژ لب
عکس  استفاده از سایه چشم به عنوان رژ لب

همیشه روی مد آرایش کردن راحت نیست: یک روز رژ لب مات و یک روز رژلب براق. سایه چشم به شما کمک خواهد کرد تا روند روی مد بودن خود را حفظ کنید. برای اینکار می توانید رژلب معمولی روی لب بکشید، سپس با استفاده از برس مخصوص سایه چشم را روی لبهای خود بزنید.

'); d.write('

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار