تبلیغات

اولین پست اینستاگرامی مرجانه گلچین پس از فوت عمویش

مرجانه گلچین هنرمند کشورمان در اینستاگرام خود به فوت عمویش نادر گلچین از هنرمندان نامی ایران واکنش نشان داد.

به گزارش کمونه،  روز گذشته نادر گلچین هنرمند نامی عرصه موسیقی کشورمان بر اثر بیماری ریوی دار فانی را وداع گفت، خبر فوت وی با واکنش بسیاری از هنرمندان در این عرصه مواجه شد.

مرجانه گلچین برادرزاده نادر گلچین که خود از هنرمندان نامی کشور در عرصه بازیگری و تئاتر است امروز در پست اینستاگرام خود نسبت به فوت عمویش واکنش نشان داد و نوشت:

"حالا ديگه گوشه نشين شهر خاموشيم، اسممو اگه بخوای گل فراموشيم، برای هـميشه دوستت خواهيم داشت نادر زمان، تسليت به هموطنان عزيزم، جامعه موسيقی ايران (دريغ و صد افسوس استاد نادر گلچين خواننده صاحب سبك موسيقی اصيل ايرانی عموی بزرگوارمان در سن ٨١ سالكي بر اثر ناراحتی ريوی در بيمارستان گاندی دار فاني را وداع گفتند، روحشان شاد يادشان گرامی، مراسم تشيع ايشان يكشنبه ٢ مهـر ساعت ٩ صبح از مقابل تا لار وحدت)".

گفتنی است: این هنرمند حدود 10 سال با بیماری سرطان ریه مبارزه کرد و از اوایل شهریور ماه امسال به دلیل تشدید بیماری‌اش به بیمارستان منتقل شد و تحت مراقبت ویژه قرار داشت و روز گذشته در 31 شهریور ماه دار فانی را وداع گفت.

تصنیف مرغ سحر، ناوک مژگان و آلبوم های نفس باد صبا و زلف بنفشه از جمله آثار معروف وی بود

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار