تبلیغات

برنامه تازه برانکو برای طارمی

برانکو ایوانکوویچ روز گذشته با اشاره به محرومیت مهدی طارمی صحبت های جالبی را مطرح کرده بود.

به گزارش سرویس ورزشی کمونه ، سرمربی پرسپولیس در قسمتی از صحبت های خود گفته بود در مدت زمانی که مهدی طارمی در تمرینات محروم است برنامه ای ویژه برای او دارد و کاری می کند که طارمی هر موقعیت گلی که به دست می آورد را تبدیل به گل کند.

مهدی طارمی در سه فصل گذشته مطرح ترین بازیکن پرسپولیس بوده اما با وجود ثبت دو آقای گلی در فوتبال ایران، همواره کمبودهایی را به عنوان یک مهاجم نشان داده مانند قدرت تمام کنندگی که بارها موقعیت های ایده آل گلزنی را از دست داده است. برانکو تصمیم گرفته در مدتی که طارمی محروم است در تمرینات از او مهاجم تازه ای بسازد مهاجمی که  بتواند از اکثر موقعیت های گلی که به دست می آورد به بهترین شکل استفاده کند.

پس از صدور حکم فیفا درباره طارمی و باشگاه پرسپولیس این مهاجم با 4 ماه محرومیت مواجه شد و در اوج درخشش در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، شانس حضور در ادامه این رقابت ها را از دست داد. طارمی تا پایان دوران محرومیتش قادر به همراهی پرسپولیس نخواهد بود اما به گفته برانکو موظف است که در تمرینات این تیم حاضر شود و مانند سایر بازیکنان تمرین کند تا از آمادگی خود خارج نشود.

خبرورزشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار