تبلیغات

رونالدو و 90 دقیقه فاصله با بدترین شروع تاریخ

رونالدو ممکن است در دیدار برابر اسپانیول بدترین شروع تاریخ خود را به ثبت برساند.

رونالدو هرگز تصور نمی کرد که 4 بازی ابتدایی لالیگا را به علت محرومیت از دست داده و تنها دلخوش به آمار فوق العاده اش در لیگ قهرمانان با زدن 4 گل در 2 بازی باشد.
اما در لالیگا اوضاع متفاوت است زیرا بعد از طی کردن محرومیت، رونالدو در 2 بازی برابر بتیس و آلاوس در گلزنی ناکام بود و حالا تنها 90 دقیقه تا ثبت بدترین آمار خود در بازی های لیگ اسپانیا فاصله دارد.
در بازی اول بعد از محرومیت، رونالدو 12 ضربه به سمت دروازه بتیس نواخت که تنها 2 تای آن در چارچوب بود و در دیدار بعدی مقابل آلاوس از 8 شوت این بازیکن تنها 2 ضربه راهی دروازه شد که هیچ کدام نیز تبدیل به گل نشد.
اما این اتفاق تا به حال 4 فصل برای ستاره پرتغالی رخ داده است که در 4 فصل رونالدو در سومین بازی موفق به گلزنی شده است.
در سال 12-2011 رونالدو پس از ناکامی مقابل مایورکا و اوساسونا برابر رئال سوسیداد موفق به گلزنی شد.
سپس در فصل 13-2012 رونالدو اولین گل خود را در سومین بازی لالیگا در برابر ختافه به ثمر رساند و در سال بعد نیز اولین گل خود را برابر بیلبائو در بازی سوم فصل وارد دروازه حریف کرد.
آخرین بار که ستاره پرتغالی نتوانست در دو بازی اول خود موفق به گلزنی شود 2 سال پیش بود که رونالدو موفق به گلزنی برابر خیخون و بتیس نشد، اما در اولین دیدار مقابل اسپانیول 5 بار دروازه حریف را باز کرد تا بازگشتی باشکوه داشته باشد و به همین دلیل هواداران رئال امیدوار به تکرار تاریخ در دیدار این هفته برابر اسپانیول هستند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار