تبلیغات

جدایی برانکو از پرسپولیس کلید خورد

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس: برانکو مربی خوبی است اما برای کلاس اول نه ششم!

تیم پرسپولیس با هدایت و مربی گری برانکو قهرمان لیگ شانزدهم شدو در لیگ قهرمانان آسیا هم تا مرحله نیمه نهایی پیش رفتند.

با توجه به اینکه پرسپولیسی ها از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شدند،  بر این اساس تمدید قرارداد برانکو باید در دستورکار سرخپوشان پایتخت قرار بگیرد تا مشکلی برای باشگاه به وجود نیاید البته به نظر می رسد که جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تمایل چندانی برای تمدید قرارداد برانکو ندارد.

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس فصل گذشته قهرمان شده است و امسال همه تیم ها قصد دارند که پرسپولیس را شکست بدهند. براین اساس تیم ما به تفکرات جدید نیاز دارد تا قهرمانی خود در لیگ برتر تکرار کند.

کاشانی ادامه داد: برانکو مربی باکلاسی است اما معلم کلاس اولی نمی تواند به کلاس ششمی ها درس بدهد و پرسپولیس نیاز به تفکر جدیدی دارد.

محمد علی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره تمدید قرارداد برانکو گفت: به هر حال یکی از اهداف باشگاه این است که ثبات کامل داشته باشیم. بر این اساس تمدید قراداد برانکو یکی از برنامه های باشگاه است. جلسه طاهری با برانکو روز گذشته برگزار شد اما من اطلاعی از مفاد این جلسه ندارم.

ترکاشوند در ادامه گفت : موضوع تمدید قرارداد برانکو خیلی وقت است که مطرح شده است و طاهری در دو سفر اخیر که همراه تیم بودند صحبتهای کلی را با برانکو انجام داده است و او هم نظر مساعد برای تمدید قراردادش دارد.

به هر حال خیلی از بازیکنان هم شرط تمدید قرارداد خود را منوط به تداوم حضور برانکو در تیم گذاشتند و برانکو هم باید هر چه سریعتر وضعیت قراردادش با باشگاه پرسپولیس را مشخص کند تا اقدامات لازم برای این موضوع انجام بگیرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار