تبلیغات

معرفی سایت موزیک وب آهنگ

cover

باسلام و درود خدمت کاربران عزيز و گرامي

دانلود آهنگ جديد

راه اندازي و شروع به کار سايت تخصصي موزيک به نام وب آهنگ که ما اين رسالت سنگين را بر عهده گرفتيم که بصورت مجاز در زمينه هاي:دانلود آهنگ جديد،دانلود آهنگ ،دانلود موزيک ويديو،دانلود آهنگ شاد،دانلود آهنگ عاشقانه،دانلود آهنگ غمگين،دانلود آهنگ جديد با لينک مستقيم،بيوگرافي خوانندگان پاپ،بيوگرافي خوانندگان ايراني نيز فعاليت کنيم.
وب آهنگ قصد دارد قامي جدي در جهت پيشرفت موسيقي مجاز ايراني بردارد تا خوانندگان جوان مجاب شوند که بصورت حرفه اي و مجاز کار کنند.
فعاليت هايي که در فاز اول اجرا مي گردد عبارت است از:

آهنگ عاشقانه آهنگ غمگين آهنگ شاد آهنگ تيتراژ موزيک ويديو مداحي بيوگرافي خوانندگان

همچنين وب آهنگ قصد دارد که اولين سايتي باشد که با تمام وجود از خوانندگان مجاز حمايت کند و اين بدعتي باشد که خوانندگان و هنرمندان با استعداد اين کشور به صورت مجاز کار کنند تا بتوان عمر هنري خود را بالا ببرند بطوري نام آنها در تاريخ ثبت شود.
اميد است که با معرفي وب آهنگ سايت تخصصي موزيک در فضاي مجازي قدمي کوچک برداشته باشيم در راستاي پيشرفت موسيقي ايران و اميدواريم همه عزيزان و مخاطبان وب آهنگ ما را در اين راه ياري کنند با نظرات و پيشنهادات خود.
تيم ما در تلاش است که در نشر قطعات موسيقي کاملا بروز باشيم و شما عزيزان را در جريان فعاليت هاي خوانندگان خوب کشورمان بگذاريم.
بديهي است رسيدن به اهداف ذکر شده جز با ياري و مساعدت شما عزيزان ميسر نمي شود .اميدواريم دوستان گرامي ما را در جهت هر چه پر بار تر و هدفمند کردن اين سايت ياري فرمايند.
بي صبرانه منتظر ارائه نظرات و انتقادات سازنده شما عزيزيان هستيم .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار