تبلیغات

جشن هالووین در ژاپن + تصاویر

مردم ژاپن همزمان با کشورهای غربی در روز هالووین با آرایش و گریم های ترسناک به خیابانها امدند و این مراسم را برگزار کردند.

در ژاپن این گونه مراسم منتقدان بسیار زیادی دارد چرا که هالووین خارج از فرهنگ ژاپنی ها میباشد و ملی گرایان ژاپنی به صورت کاملا جدی با برگزاری این مراسم مخالف هستند.

جشن هالووین در ژاپن + تصاویر

ژاپنی ها برای جلوگیری از ورود فرهنگ غربیها به این کشور تمهیدات ویژه ای را اندیشیده اند به عنوان مثال برای اینکه جوانان ژاپنی از تیپ و پوشش غربی ها تقلید نکنند قانونی را تصویب کرده اند که هر شهروند ژاپنی که با لباس های سنتی این کشور از خانه خارج شود کلیه وسایل نقلیه برای او رایگان خواهد بود!

و یا در مدارس این کشور درسی وجود دارد به نام فرهنگ ژاپنی و در آن کلیه آیین ها و سنت های ژاپنی به کودکان و دانش آموزان پایه آموزش داده میشود.

جشن هالووین در ژاپن + تصاویر

اما با این حال جوانان ژاپنی استقبال چندانی از مراسم سنتی خود نمیکنند و به فرهنگ غربی ها بیشتر علاقمند هستند.

روز گذشته نیز بسیاری از دختران و پسران ژاپنی با گریم و آرایش ویژه هالووین به خیابان ها آمدند و در این مراسم شرکت کردند.

جشن هالووین در ژاپن + تصاویر

تصاویر جشن هالووین در ژاپن

نکته جالب اینجاست که رسانه های ملی ژاپن هیچ تصاویری از اقدام جوانان خود منتشر نکرده است و روزنامه ها نیز انها را غرب زده و وطن فروش خطاب کرده است.

جشن هالووین در ژاپن + تصاویرعکس های جشن هالووین جشن هالووین در ژاپن + تصاویرعکس های جالب از روز هالووین در ژاپن جشن هالووین در ژاپن + تصاویر جشن هالووین در ژاپن + تصاویر جشن هالووین در ژاپن + تصاویرتصاویر جشن هالووین در ژاپن جشن هالووین در ژاپن + تصاویرتصاویر جشن هالووین در ژاپن جشن هالووین در ژاپن + تصاویرتصاویر جشن هالووین در ژاپن جشن هالووین در ژاپن + تصاویر

مراحم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار