تبلیغات

300 گوشی آیفون 10 از فروشگاه اپل در سان فرانسیسکو به سرقت رفت

300 گوشی آیفون 10 از فروشگاه اپل در سان فرانسیسکو به سرقت رفت

300 گوشی آیفون 10 از فروشگاه اپل در سان فرانسیسکو به سرقت رفت

تعداد زیادی گوشی آیفون 10 اپل در اتفاقی نادر به سرقت رفت! در ادامه جزییات سرقت آیفون ایکس از فروشگاه اپل در سان فرانسیسکو آمریکا را می‌توانید ببینید.

سارق‌ها بیش از 300 دستگاه آیفون 10 که هر کدام حداقل هزار دلار قیمت دارند را از یک ماشین حمل کالا ربودند. این ماشین در حال ارسال تعداد زیادی آیفون ایکس به یک فروشگاه اپل در سان فرانسیسکو بود.

در جریان این حادثه، سه مرد نقاب‌دار در ساعت یازده و نیم صبح روز پنجشنبه، سوار بر یک اتومبیل سفید رنگ به ماشین حمل بار که در حال ارسال محموله آیفون ایکس به یکی از فروشگاه‌های اپل بود دستبرد زدند. این خودرو در بیرون فروشگاه پارک شده بود. در نهایت مشخص شد تعداد دستگاه‌های سرقت شده 313 مورد بوده است. اپل ارزش آن‌ها را 370 هزار دلار برآورد می‌کند.

پلیس سرنخ خوبی از سارق‌های 313 دستگاه گوشی آیفون 10 اپل دارد

سارق‌های این تعداد زیاد گوشی آیفون 10، از محل حادثه گریخته و هنوز دستگیر نشده‌اند، اما پلیس سان فرانسیسکو در جستجوی آن‌ها است. نکته بسیار جالب و البته کمک‌کننده اینجاست که اطلاعات تمامی آیفون‌ها همراه با شماره سریال آن‌ها، از قبل و در قالب یک فایل فهرست شده بود. حادثه زمانی رخ داد که راننده ماشین حمل محموله اپل بعد از پارک کردن مخزن را قفل را کرد. خوشبختانه تصویری از لحظه بیرون آوردن جعبه دستگاه‌ها توسط سارق‌ها و قرار دادن آن‌ها در ون سفید رنگ خود ثبت شده است که می‌تواند به پلیس‌ در یافتن سرنخ کمک بسیار زیادی کند.

این سرقت گوشی آیفون 10 اپل اختلالی در روال فروش این فروشگاه ایجاد نکرده است و کاربران می‌توانند با مراجعه، هر تعداد آیفون هزار دلاری که دوست دارند خریداری کنند! در صورت عدم یافتن سارق‌ها، احتمالا آن‌ها 313 دستگاه سرقت شده را در بازار سیاه به قیمت‌هایی بسیار پایین‌تر از قیمت اصلی به فروش خواهند رساند!


tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار