تبلیغات

تعبیر خواب ته دیگ

دیدن خواب‌هایی نظیر خواب ته دیگ نان، خواب ته دیگ ماکارونی و... که همگی از جنس ته دیگ هستند غم و اندوهی را برای بیننده خواب بیان می‌کنند.

تعبیر خواب ته دیگ ابن سیرین - تعبیر خواب ته دیگ سیب زمینی - تعبیر خواب ته دیگ نذری - تعبیرخواب ته دیگ نان - تعبیر خواب ته دیگ ماکارونی

تعبیر دیدن ته دیگ در خواب بیانگر غم و اندوه است. این ته دیگ‌ها می‌تواند شامل ته دیگ همه غذاها مانند ماکارونی، برنج و... گردد. البته بایستی بدانید به گفته منوچهر مطیعی تهرانی تعبیر دیدن ته دیگ با تعبیر خواب ته چین متفاوت است.

تعبیر خواب ته دیگ

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: ته دیگ ابتلا و غم پایان کارها است. اگر کار مهمی در دست انجام داشته باشید و به خواب ببینید که ظرفی پر از ته دیگ مقابل شما نهاده‌اند خواب شما خبر می‌دهد که در پایان آن کار گرفتار ملال و غم می‌شوید.

تعبیر خواب خوردن ته دیگ

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: ته دیگ غم مالی است نه عاطفی و احساسی و به زبان دیگر (کاسه کوزه ای) است که بر سر بیننده خواب شکسته و در پایان کار همه گناهان شکست و ناکامی را به گردن خورنده ته دیگ می‌افکند. چنانچه در خواب ببینیم ته دیگ از دیگ می‌کنیم و می‌خوریم با غم و غصه ای که اتفاق و دنباله‌اش به ما رسیده دست و پنجه نرم می‌کنیم.

تعبیر خواب ته دیگ برنج

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب ببینیم که پلو پخته و بخشی بزرگ از آن ته دیگ شده خبر ازشکست و ناکامی در کاری است که به آن امید زیاد داشتیم و داریم. چنانچه خانمی درخواب ببیند پلوی او ته دیگ شده به شوهرش زیان مالی وارد می‌آید و اگر خودش فعالیت مالی داشته باشد زیان متوجه بیننده خواب خواهد شد.ته دیگ در خواب ما هر چه سیاه تر و کلفت تر باشد بدتر است.اگر در خواب چلو را سفید و بدون ته دیگ ببینید خوب است.

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار