تبلیغات

سگ شکاری جان صاحبش را نجات داد ! + تصاویر

سگ شکاری جان صاحبش را نجات داد ! + تصاویر نجات معجزه آسای یک مرد از سرمای ۲۱ – درجه

مردی در حالی که گردنش شکسته بود، ۲۴ ساعت در دمای زیر صفر درجه در میان برف زنده ماند.

مجله مراحم : مردی که گردنش در خارج از منزل شکست و در شرایطی که پوشش مناسبی برای دمای زیر صفر درجه نداشت به طرز شگفت‌آوری از مرگ گریخت.

 بر اساس گزارش گاردین، سرمای کشنده و شکستگی گردن حتی بعد از ۲۴ ساعت نتوانست جان مرد را که با پوششی نامناسب در میان برف و یخ گرفتار شده بود را بگیرد.

 این مرد اهل میشیگان نزدیک به ۲۴ ساعت به لطف سگ خود که او را در طول شب گرم نگه داشت از مرگ گریخت.

«باب»(Bob) که کلبه خود را برای جمع‌آوری هیزم در شب سال نو ترک کرده بود هنوز چند متری از خانه درو نشده بود که روی یخ لیز خورد و گردنش شکست.

این اتفاق زمانی برای باب رخ داد که او فقط یک جفت دمپایی در پا و یک پیراهن معمولی به تن داشت و این در حالی بود که دماسنج دمای ۴ درجه زیر صفر را نشان می‌داد.

باب می‌گوید:”من برای رسیدن کمک فریاد زدم، اما نزدیکترین همسایه در ۴۰ متری خانه من قرار دارد و در نتیجه فریادهای من بی پاسخ ماند.

اما در اوج ناامیدی «کلسی»(Kelsey) سگ شکاری دورگه پنج ساله و طلایی رنگ باب سر می‌رسد و او را با لیس زدن دست و صورتش بیدار نگه می‌دارد.

نجات جان توسط سگ شکاری  سگ شکاری دورگه , نجات معجزه آسای یک مرد از سرمای ۲۱ - درجه , نجات جان توسط سگ شکاری , نجات معجزه آسای یک مردسگ شکاری دورگه , نجات معجزه آسای یک مرد از سرمای ۲۱ – درجه , نجات جان توسط سگ شکاری , نجات معجزه آسای یک مردسگ شکاری دورگه , نجات معجزه آسای یک مرد از سرمای ۲۱ - درجه , نجات جان توسط سگ شکاری , نجات معجزه آسای یک مردسگ شکاری دورگه , نجات معجزه آسای یک مرد از سرمای ۲۱ – درجه , نجات جان توسط سگ شکاری , نجات معجزه آسای یک مرد  سگ شکاری دورگه , نجات معجزه آسای یک مرد از سرمای ۲۱ - درجه , نجات جان توسط سگ شکاری , نجات معجزه آسای یک مردسگ شکاری دورگه , نجات معجزه آسای یک مرد از سرمای ۲۱ – درجه , نجات جان توسط سگ شکاری , نجات معجزه آسای یک مرد

به گفته «باب»، «کلسی» تا صبح از کنارش تکان نخورد و روی او دراز کشید و بدن صاحبش را گرم نگه داشت.

در نهایت بعد از گذشت حدود ۲۴ ساعت صدای پارس‌ها و زوزه‌های «کلسی» همسایه باب را از ماجرا خبردار کرد.

همسایه زمانی بالای سر «باب» رسید که دمای هوا منفی ۲۱ درجه بود.

«باب» بلافاصله به بیمارستان منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار گرفت و به گفته پزشک معالجش “او خیلی خوش‌شانس بوده که «کلسی» متوجه ماجرا شده و خود را به صاحبش رسانده است”.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار